Idź z duchem czasu dzięki tym prostym poradom dotyczącym mody

0
moda

Czy jesteś zainteresowany, aby ludzie patrzą na ciebie nie raz, ale dwa razy i jeszcze kilka razy, gdy przechodzą obok. Obraz, który podtrzymujesz, gdy ludzie przechodzą obok Ciebie, mówi wiele o tym, kim jesteś. Twój zmysł mody jest tym, co sprawia, że Twój wizerunek jest tym, kim jesteś, więc przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak możesz oszołomić ludzi, gdy przechodzą obok Ciebie.

Jeśli nie jesteś zbyt wysoka, powinnaś uważać na zbyt długie swetry. Nie chcesz nosić swetrów tak krótkich, że przypominają wycięty top, ale zbyt długie swetry sprawią, że będziesz wydawać się dużo niższa niż jesteś w rzeczywistości.

Czerń jest dobrym kolorem podstawowym do noszenia z innymi kolorami, ale nie koncentruj się na noszeniu czerni przez cały czas. Podczas gdy noszenie czerni na dolnej połowie ciała może być nieco wyszczuplające, pamiętaj, by urozmaicić swój styl, dodając coś kolorowego na górnej części ciała.

Dla mężczyzn z przerzedzonymi włosami, niewielka ilość pianki do włosów może okazać się niezwykle pomocna. Nałóż ją na mokre lub suche włosy, zaczynając od nasady. Pianka doda włosom objętości, nie obciążając ich. Ułatwi także układanie włosów i pomoże je wytresować.

Czerń i biel, bardzo popularne połączenie, jest w tym sezonie ponownie modne. Na wybiegach pojawiło się wiele strojów prezentujących tę kombinację. Bardzo łatwo jest nosić stroje w tych kolorach. Możliwości są niemal nieograniczone, jeśli chodzi o biel i czerń.

Modne są jeansy typu skinny. Tego rodzaju dżinsy są dopasowane do wszystkich części ciała, od talii i tyłu, aż po kostki. Najlepsze w tych dżinsach jest to, że wyglądają one dobrze z prawie każdą parą butów!

Jeśli jesteś kobietą plus size, nie myśl, że nie możesz być tak modna jak szczuplejsze kobiety. Różnicę robi to, co nosisz. Trzymaj się z daleka od workowatych ubrań, ponieważ mogą one sprawić, że będziesz wyglądać na większą. Noś ubrania, które są idealnie dopasowane i staraj się kupować ubrania, które są zgodne z Twoim rozmiarem; bardzo obcisłe ubrania również nie są dobrym rozwiązaniem.

Dzięki wszystkiemu, czego dowiedziałaś się dziś o modzie, powinnaś poczuć się o wiele lepiej z tym, jak wyglądasz na co dzień. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić swój wizerunek i sprawić, by ludzie patrzyli na Ciebie kilka razy, gdy przechodzą obok. Powodzenia w imponowaniu ludziom swoim zmysłem mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *