Porady ślubne, które zrobią wrażenie na gościach

0
ślub

Śluby są pełne emocji i odpowiedzialności, a wiele rzeczy dzieje się po to, aby wesele wypadło jak najlepiej. Możesz jednak skorzystać z poniższych porad, aby mieć pewność, że Twoje wesele lub wesele Twojego syna lub córki odbędzie się bez problemów od początku do końca.

Upewnij się, że Twój mąż i jego drużbowie mają wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem w dniach poprzedzających ślub. Sprawdź, czy mają wszystkie materiały na smokingi i czy wszystko na nich pasuje. Zmniejszy to Twój niepokój i sprawi, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Nie musisz mieć białej lub kości słoniowej sukni ślubnej, jeśli nie chcesz, więc urozmaić swój dzień ślubu kolorem! Możesz wybrać pastelowy kolor, który podkreśli Twoje włosy lub oczy, albo zastosować jaskrawy kolor, np. czerwony, który podkreśli detale Twojej sukni.

Jeśli masz mniejszy budżet na wesele, zrezygnuj z kwiatów w swoich dekoracjach. Do dekoracji możesz wykorzystać gałęzie znalezione na spacerze w lesie, a pojemniki, w których je umieścisz, otocz kamieniami z pobliskiej rzeki lub potoku. Zrób bukiet z lokalnych roślin i kwiatów, aby nadać mu lokalny charakter!

Jeśli obawiacie się, że ludzie nie będą chcieli dać Wam gotówkowych prezentów ślubnych, bo nie mają zbyt wiele pieniędzy, umieśćcie przy drzwiach na przyjęcie „kasę”. Goście proszeni są w zaproszeniach ślubnych o przyniesienie prezentu w nieoznakowanej kopercie, co pozwoli im wrzucić go do skrzynki anonimowo i zmniejszy ich poczucie winy.

Upewnijcie się, że na przyjęciu nie zabraknie zdrowej żywności. Może się zdarzyć, że w przyjęciu wezmą udział wegetarianie lub osoby, które próbują zrzucić zbędne kilogramy. Upewnij się, że znajdą się dla nich odpowiednie propozycje. Warzywa, gotowane lub surowe, a na deser owoce, to bardzo dobry wybór dla każdego, kto chce zjeść coś, co nie przyniesie mu zbędnych kilogramów.

Rozważ zakup odzieży poprawiającej kształt, którą będziesz mogła założyć pod suknię ślubną. Możesz kupić body, które wyszczuplą Twoje nogi, podniosą pupę, spłaszczą brzuch i zwiększą biust, dzięki czemu uzyskasz idealną figurę, która podkreśli piękno Twojej sukni. Mogą one być drogie, ale zawsze możesz je założyć ponownie na każdą okazję, która tego wymaga.

Dzięki takim poradom Twój ślub będzie przebiegał bez zakłóceń, a Ty będziesz mogła na zawsze zachować w pamięci wspaniałe wrażenia. Nawet jeśli to nie jest Twój własny ślub, dzięki tym wskazówkom możesz udzielić wspaniałych rad pannie młodej i panu młodemu, aby ich wyjątkowy dzień był tak niezapomniany, jak sobie tego życzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *