Niezbędne wskazówki i triki dotyczące urody.

0
uroda

Wiele osób uważa, że albo jesteś piękna, albo nie. A tak nie jest! Ten artykuł nauczy Cię, jak wydobyć swoje piękno. Bycie piękną to o wiele więcej niż tylko posiadanie ładnie wyglądającej twarzy; musisz być także wspaniałą osobą.

Jeśli walczysz z podrażnioną, swędzącą i łuszczącą się skórą głowy, możesz użyć jogurtu, aby usunąć płatki i sprawić, że skóra głowy będzie wolna od swędzenia. Wystarczy wmasować zwykły jogurt grecki lub mleczny w skórę głowy, a następnie pozostawić go na nie dłużej niż 15 minut. Po spłukaniu powinnaś zauważyć mniej płatków i swędzenia.

Jeśli masz bardzo wąskie oczy, możesz stworzyć iluzję, że są szerzej otwarte, podkręcając najpierw górne rzęsy zalotką. Na środkowe rzęsy nałóż ciemnobrązową maskarę, a następnie odchyl różdżkę pod kątem prostym i nałóż tusz na rzęsy zewnętrzne.

Aby zachować piękny wygląd stóp, zwłaszcza w cieplejszych i bardziej suchych miesiącach letnich, staraj się codziennie smarować je wazeliną. Dzięki temu będą gładkie i miękkie. Następnie zrób sobie pedicure i kup parę nowych, eleganckich sandałów, a będziesz mieć najpiękniejsze stopy w tym sezonie.

Przed nałożeniem tuszu dobrze jest podkręcić rzęsy zalotką. Dzięki temu oczy nabiorą wyrazu, a rzęsy będą wyglądały na dłuższe. Używając zalotki do rzęs, zacznij od dolnej części rzęs i ściskaj przez jedną sekundę. Następnie ściśnij ją ponownie, przesuwając ją w kierunku końca rzęs. Dzięki temu kąt podkręcania będzie bardziej naturalny, a nie gwałtowny.

Kolor różowy ma tendencję do przyciągania ludzi, więc jeśli umieścisz róż na swoich lepszych cechach, przekonasz się, że ludzie będą mniej skłonni do zauważania Twoich wad. Na przykład, różowa szminka odciągnie uwagę od czerwonych oczu.

Aby usprawnić nakładanie koloru pomadki, zawsze najpierw nałóż balsam do ust. Balsam sprawi, że Twoje usta będą miękkie i nawilżone, a kolor pomadki będzie się na nich gładko układał. Spróbuj użyć zwykłego, niebarwionego balsamu do ust, aby nie wpłynąć na kolor pomadki lub błyszczyka, którego używasz.

Jak widzisz, piękno nie jest czymś, czego się nie posiada lub posiada od urodzenia. Niezależnie od tego, jak atrakcyjna się czujesz, możesz poprawić swój wygląd, korzystając ze wskazówek zawartych w tym artykule. Pomyśl o wspaniałych rzeczach w sobie, a nie będzie czasu na zamartwianie się tym, że jesteś trochę mniej niż doskonała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *