Niezbędne wskazówki i triki dotyczące mody

0
moda

Moda jest ważną częścią Twojego życia, chyba że mieszkasz pod kamieniem. Czasami nie chcemy o tym myśleć, ale to, jak wyglądamy na co dzień, może mieć wpływ na nasze samopoczucie. W tym artykule omówiono kilka świetnych wskazówek dotyczących mody, które można łatwo zastosować w codziennym życiu.

Świetny wygląd nie musi kosztować fortuny. Jeśli chcesz rozbudować swoją garderobę, ale nie masz funduszy, aby uzyskać wymarzony wygląd, zajrzyj do lokalnych sklepów z rzeczami używanymi i konsygnacyjnymi. Sklepy te oferują mnóstwo modnych opcji za ułamek ich ceny detalicznej.

Prosty, czarny blezer jest fantastycznym dodatkiem do każdej garderoby. Można nią ubrać niemal każdy strój. Możesz ją zdjąć, gdy zmienisz strój na bardziej swobodny. Kolor marynarki będzie pasował praktycznie do wszystkiego, co masz w szafie – od dżinsów po bluzki i spodnie w stylu business casual.

Klapki to wygodny rodzaj obuwia na swobodne okazje, ale nie należy ich nosić do pracy ani w sytuacjach formalnych. Do noszenia na co dzień do pracy należy szukać eleganckich, ale wygodnych butów na niskim obcasie. Wysokie obcasy powinny być zarezerwowane na oficjalne okazje, zwłaszcza jeśli nie musisz dużo stać lub chodzić.

W miarę jak włosy stają się coraz bardziej siwe, a ich siwizna sięga prawie 50%, warto rozważyć zastosowanie farby trwałej. Nie zmywa się ona jednak, co oznacza, że z każdym miesiącem zaczniesz dostrzegać odrosty. Aby temu zaradzić, warto zrobić pasemka przy przedziałku i na skroniach.

Jeżeli chcesz założyć czarne dżinsy na bardziej oficjalne wydarzenie, obcasy i elegancka bluzka sprawią, że strój będzie odpowiedni. Inne kolory dżinsów zachowaj na bardziej swobodne okazje.

Najlepszym momentem na zastosowanie kremu nawilżającego do ciała jest czas bezpośrednio po wzięciu prysznica. Użyj go przed osuszeniem się lub po delikatnym osuszeniu ręcznikiem. Pomoże to zatrzymać wilgoć z prysznica w skórze, podwajając korzyści płynące z zastosowania kremu nawilżającego. Dzięki temu zużyjesz również mniej produktu.

Podstawowa czarna sukienka jest niezbędna w szafie każdej kobiety. Można ją nosić na co dzień, dobierając do niej parę wygodnych czółenek. Tę samą sukienkę można założyć na bardziej oficjalne okazje, jeśli upniesz włosy i ozdobisz ją naszyjnikiem z pereł i kolczykami.

Po przeczytaniu tych wskazówek jesteś gotowa na bycie modną. Powinnaś teraz wiedzieć, że moda to przede wszystkim stan umysłu. Bądź modna, nosząc to, co sprawia Ci przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *